svatebni oznameni online

Zaproszenia slubne

+420 723 087 916 studio@zaproszenia-slubne.eu


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Logotypy ślubne na wymiar

Dla nowoczesnych Par oferujemy możliwość wykonania logotypu ślubnego na wymiar. Wybierz oryginalny i niestandardowy sposób wyrażenia siebie i podkreślenia znaczenia swojej uroczystości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług tworzenia oryginalnych i atrakcyjnych logotypów. Wykonujemy indywidualne projekty logotypów, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Każdy logotyp to dzieło sztuki, które będzie stanowić nie tylko doskonałą dekorację twojego wesela, ale i innych rodzinnych uroczystości – rocznic, urodzin itp.

Tworzenie logotypu odbywa się w konsultacji z grafikiem. Po podaniu wszystkich swoich pomysłów i wymagań grafik przygotuje dla Państwa 2-3 projekty logotypu. Mają Państwo możliwość modyfikacji projektu dopóki nie spełni on wszystkich oczekiwań. Gotowy logotyp zostanie wysłany w formie elektronicznej oraz wydrukowany do prezentacji.

Cena indywidualnego logotypu ślubnego wynosi 155 zł.

Jeżeli chcesz zamówić własny logotyp ślubny lub uzyskać dodatkowe informacje na temat pracy grafika - skontaktuj się z nami pod adresem studio@zaproszenia-slubne.eu.