svatebni oznameni online

Zaproszenia slubne

+420 723 087 916 studio@zaproszenia-slubne.eu


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Opinie naszych klientów

"Dobry wieczór,

Zaproszenia przyszły piękne! Dokładnie takie jak chcieliśmy. Bardzo dziękujemy za współpracę i za doskonałą pracę! Polecam Wasze usługi innym parom.

Jeszcze raz dziękujemy. "

Martyna 23/02/2013

"Dzień dobry!

Pragnę z całego serca podziękować za zaproszenia! Dzisiaj moja mama odebrała je na poczcie i nie mogła uwierzyć, że wyglądają aż tak pięknie! Byłam w szoku, ze przyszły tak szybko. :) Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług i na pewno będę polecać wasze usługi innym znajomym."

Zuzana 12/01/2012

"Witam,

chciałam poinformować, że odebrałam właśnie zaproszenia i jestem zachwycona! Są przepiękne! Chcę wyrazić swoją wdzięczność za ogromną pomoc i cierpliwość do wszystkich zmian, jakie wprowadzałam.

Praca z Państwa firmą była przyjemnością! Dziękuję z całego serca."

Dagmara, 12.08.2012

"Dzień dobry,

Właśnie otrzymałam zaproszenia. Chciałabym podziękować za wspaniałą pracę i doskonałą komunikację! Na pewno polecę Państwa firmę wszystkim znajomym, którzy planują ślub! Zaproszenia są naprawdę piękne!"

Lena, 29.07.2012

"Witam,

chciałabym serdecznie podziękować za piękne zaproszenia ślubne, które są dopracowane w każdym szczególe. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, od gości którym je wręczamy otrzymujemy same komplementy. Bardzo dziękujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

G. K."

Grażyna, 04.06.2012

"Chętnie pomożemy także Tobie w wyborze i stworzeniu pięknych zaproszeń ślubnych"