svatebni oznameni online

Zaproszenia slubne

+420 723 087 916 studio@zaproszenia-slubne.eu


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Logotypy ślubne Laris

Wiedzieliście o tym, że można posiadać swój własny ślubny logotyp ? Z pewnością nie. Ta wyjątkowa propozycja doda klasy każdej uroczystości ślubnej. Logotyp ślubny to spersonalizowane inicjały Młodej Pary, które służyć mogą za dekorację zarówno sali weselnej, miejsca zawarcia małżeństwa jak i jako element ozdobny na zaproszeniach.

 

Logotypy dodają każdemu ślubowi indywidualnego stylu i mogą być używane przez całe życie, stając się Państwa znakiem rozpoznawczym.

Dlaczego warto mieć logotyp ślubny?

 

  • Logotyp ślubny stanowi symbol pary młodej.
    • Podkreśla niepowtarzalny charakter związku. Stanowi doskonałą dekorację zaproszeń ślubnych, menu weselnego, winietek i etykietek na butelkach.
  • Oryginalny i nietuzinkowy pomysł!
    • Zaproszenia ślubne zyskają indywidualnego charakteru dzięki pojawieniu się na nich Państwa logotypu.
  • Logotyp może być używany także po ślubie jako element dekoracyjny na uroczystościach rodzinnych.

    Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Na wspólnej drodze będzie jednak jeszcze wiele innych uroczystości i powodów do świętowania. Jeżeli zdecydujesz się na zakup swojego logotypu możesz oznaczać nim swoje zaproszenia, dodawać do podpisu e-mail i stosować w wielu innych sytuacjach. Logotyp stanowi także doskonałą dekorację pokoju rodzinnego, może stać się piękną pamiątką rodzinną. Logotyp ślubny może być w przyszłości dziedziczony z pokolenia na pokolenie, tak samo jak rodzinny herb. Jest to pomysł równie szalony, co bardzo trafiony. :)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat logotypu ślubnego?

Zobacz szablony logotypów ślubnych

Zobacz przykłady wykorzystania logotypow ślubnych

Logotypy ślubne na wymiar

Jeżeli masz jakieś pytania na temat logotypów ślubnych to skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zachęcamy do kontaktu