W stylu vintage zaproszenia slubne VAN01


Rozmiar 10 x 10 cm, otwierane. W kaŚdym zaproszeniu moŚna dodaŚ dowolny tekst. KaŚdemu zaproszeniu towarzyszy oryginalny wisiorek z mosiŚdzu i starego srebra lub zwiŚzanych niciŚ. Na Śyczenie moŚna ŚŚczyŚ inne znaczniki, zaleŚnie od potrzeb. Jest rŚwnieŚ moŚliwe dostosowanie grafiki.

Love is in the air...everywhere I look around...zaproszenie w stylu vintage z balonikami I retro byciklikiem w twŚj Wielki DziŚ. Z ptakiem-wisiorkiem z mosiŚdzu przywiŚzany na sznurku.

Jakość wykonania

Zaproszenia ślubne drukują się na profesjonalnych kopiarkach Xerox. Późniejsze przycinanie i końcowe przetwarzanie odbywa się w rękach doświadczonych specjalistów. Technologia druku jest płaska, co oznacza, że kolorowe pokrycie papieru jest gładkie. Z dobry projektowaniem graficznym, możemy również osiągnąć druku objętościowego. Dla zamówienia ukażcie drobnym drukiem tzw. Efekt świetlny 3D.

Zaproszenia ślubne są drukowane na papierze dopasowanej jakości w zależności od zaznaczonego zaproszenia w celu osiągnięcia najwyższej jakości. Klient może zmienić papier ale przed zamówieniem zmiany papieru należy skonsultować się z nami, dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Rabaty ilościowe

Zamówienie powyżej 100 sztuk -2%
Zamówienia powyżej 200 sztuk -3%

Wzór zaproszenie na ślub darmowyKolejne zaproszenia ślubne

Zaproszenia slubne VAN10
Zaproszenia slubne VAN14
Zaproszenia slubne VAN04
Zaproszenia slubne VAN09
Zaproszenia slubne VAN05
Zaproszenia slubne VAN06