W stylu vintage zaproszenia slubne VAN02


Rozmiar 10 x 10 cm, otwierane. W kaŚdym zaproszeniu moŚna dodaŚ dowolny tekst. KaŚdemu zaproszeniu towarzyszy oryginalny wisiorek z mosiŚdzu i starego srebra lub zwiŚzanych niciŚ. Na Śyczenie moŚna ŚŚczyŚ inne znaczniki, zaleŚnie od potrzeb. Jest rŚwnieŚ moŚliwe dostosowanie grafiki.

WesoŚe, kolorowe, peŚne marzeŚ ... tak jak nasza miŚoŚŚ :) Zaproszenie towarzyszy mosiŚdzu w ksztaŚcie wisiorka byciklŚka, jaki pozostanie siŚ

Jakość wykonania

Zaproszenia ślubne drukują się na profesjonalnych kopiarkach Xerox. Późniejsze przycinanie i końcowe przetwarzanie odbywa się w rękach doświadczonych specjalistów. Technologia druku jest płaska, co oznacza, że kolorowe pokrycie papieru jest gładkie. Z dobry projektowaniem graficznym, możemy również osiągnąć druku objętościowego. Dla zamówienia ukażcie drobnym drukiem tzw. Efekt świetlny 3D.

Zaproszenia ślubne są drukowane na papierze dopasowanej jakości w zależności od zaznaczonego zaproszenia w celu osiągnięcia najwyższej jakości. Klient może zmienić papier ale przed zamówieniem zmiany papieru należy skonsultować się z nami, dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Rabaty ilościowe

Zamówienie powyżej 100 sztuk -2%
Zamówienia powyżej 200 sztuk -3%

Wzór zaproszenie na ślub darmowyKolejne zaproszenia ślubne

Zaproszenia slubne VAN13
Zaproszenia slubne VAN04
Zaproszenia slubne VAN09
Zaproszenia slubne VAN07
Zaproszenia slubne VAN10
Zaproszenia slubne VAN14