Ekskluzywne zaproszenia ślubne CW2005
Ekskluzywne Ślubne zaproszenie. CaŚkowicie zaprojektowane w szczegŚach. Wybierz tŚ wyjŚtkowŚ ofertŚ i miejcie swŚj Wielki DzieŚ nasyconym wdziŚkiem i elegancjŚ. Minimalna iloŚŚ 50 sztuk. Koperta juŚ zawarta w zgŚoszeniu. Zaproszenie kosztuje tylko 0,5 euro/ kaŚde.W razie potrzeby do zmiany kolorów, czcionek i tym podobne w zaproszeniach prosze napisać do nas komentarz.

Jakość wykonania

Zaproszenia ślubne drukują się na profesjonalnych kopiarkach Xerox. Późniejsze przycinanie i końcowe przetwarzanie odbywa się w rękach doświadczonych specjalistów. Technologia druku jest płaska, co oznacza, że kolorowe pokrycie papieru jest gładkie. Z dobry projektowaniem graficznym, możemy również osiągnąć druku objętościowego. Dla zamówienia ukażcie drobnym drukiem tzw. Efekt świetlny 3D.

Zaproszenia ślubne są drukowane na papierze dopasowanej jakości w zależności od zaznaczonego zaproszenia w celu osiągnięcia najwyższej jakości. Klient może zmienić papier ale przed zamówieniem zmiany papieru należy skonsultować się z nami, dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Rabaty ilościowe

Zamówienie powyżej 100 sztuk -2%
Zamówienia powyżej 200 sztuk -3%

Wzór zaproszenie na ślub darmowy