Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne od Laris Design

1. Bezpłatne opracowanie grafiki dla wzorów promocyjnych
2. Atrakcyjne ceny zaproszeń ślubnych
3. Szybka dostawa
4. Profesjonalne wykonanie
5. Wysoka jakość druku

Svatební oznámení


Vytvořili jsme pro Vás návrhy svatebních oznámení, které Vaší svatbu uvedou s potřebnou elegancí, vkusem nebo vtipem. Na našich stránkách naleznete různorodou nabídku svatebních oznámení, kterou uspokojíme Vaše požadavky, a tak budete mít opět o radost navíc :)


Směle vybírejte, a pokud Vás některé oznámení osloví, rádi Vám bezplatně vypracujeme grafický návrh. K oznámením můžeme také vypracovat návrhy pozvánek ke svatebnímu stolu, jmenovek, svatebního menu, zasadacího řádu a vůbec všeho, na co si v souvislosti se svatebními tiskovinami vzpomenete.

Fantazii se ani v tomto případě meze nekladou.


Reference

Napsali jste nám:

"Dobrý deň pani Grňáková,

Strašne moc sa Vám chcem poďakovať za oznámenia. Dnes mi ich mamka prebrala na pošte a vraj sú nádherné. Najprv som jej nechcela ani veriť, že by som ich už na 4tý deň mohla mať doma, ale je to tak. Som s Vami ako dodávateľmi nadmieru spokojná a môžete si byť istý, že o Vás napíšem dobré refernecie aj na portáli mojasvadba.sk. Veľa spokojných zákazníčok a úspechov Vám želám. S pozdravom a úsmevom od ucha k uchu"

Zuzana (Pálenická) 1.12.2012

"Dobry den, chcem Vam oznamit, ze pozvanky dosli a su nadherne. Chcem Vam zaroven vyjadrit obrovsku vdaku za pomoc a trpezlivost!!! Buduci tyzden Vam uhradime fakturu.
Spolupraca s Vami bola uzasna, dakujem Vam z celeho srdca."

Deniska (Košice), 12.8.2012

"Dobry den, pani Grnakova, 

az dnes som sa dostala k svadbnym oznameniam, nakolko nebyvam doma. Chcela by som sa Vam tymto velmi pekne podakovat za skvelo odvedenu pracu a vynikajucu komunikaciu. Urcite Vas budem odporucat vsetkym nevestam v mojom okoli :) Oznamenia su naozaj nadherne. "

Ľubica (Bratislava), 29.7.2012

"Dobrý večer,
chcem sa Vám úprimne poďakovať za krásne svadobné oznámenia, ktoré ste mi pomohli vytvoriť a doviedli ste ich k dokonalosti . Sme s nimi veľmi spokojní a dostávame na nich len pozitívne reakcie. Ešte raz ďakujem a želám veľa úspechov a stále tvorivého ducha. 
G.K."

Gabika (Poltár), 4.6.2012

"Maximálne trpezliví a ochotní vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám pri výbere a vytváraní Vášho vysnívaného svadobného oznámenia!"

www.ceremony.sk

 Čtete víc na google rewies pre svadba-oznamenia.sk