svatebni oznameni online

Zaproszenia slubne

+420 723 087 916 studio@zaproszenia-slubne.eu


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Winietki, plan stołów weselnych, menu weselne

Dla każdego wzoru zaproszenia ślubnego istnieje możliwość przygotowania winietek, planu stołów weselnych, menu weselnego i innych elementów dekoracyjnych.

Zaproszenia do stołu weselnego zawierają standardowy tekst: „Serdecznie zapraszamy do stołu weselnego”. Oferujemy zaproszenia do stołu weselnego w rozmiarze 8x5 cm. Istnieje możliwość realizacji zaproszenia o niestandardowych rozmiarach i z indywidualnie dobranym tekstem - w tym celu należy dodać odpowiedni komentarz w zamówieniu.

Winietki na stół standardowo mają rozmiar 10x10 cm, składane w połowie. Zadrukowywane z obu stron – imię i nazwisko gościa z jednej, a z drugiej strony np. logotyp Pary Młodej. Plik z tekstami na winietki w formacie Word lub Excel można dołączyć do zamówienia lub przesłać osobno na nasz adres e-mail.

Menu ślubne oferujemy w formatach DL (20x10cm), A5 i A4. Istnieje możliwość wykonania menu weselnego niestandardowych wymiarów. Tekst menu można przesłać wraz z formularzem lub poprzez e-mail.

Drukujemy plany stołów weselnych w formacie A3.

Etykietki na wino.

Oferujemy także wydruk nietypowych dekoracji weselnych. Proponujemy listy z podziękowaniami dla gości, eleganckie karty z tekstami przemówienia ślubnego, personalizowanie koperty itp.