Kreatywne zaproszenia ślubne SNAP15Ślubne zaproszenie formatu A6. Drukowanie jednostronne, zaproszenie jest nieotwieralne.

Zapraszamy do kolekcji, gdzie otwieramy naszej wyobraŚni szeroko okna. Te zaproszenia Ślubne sŚ przeznaczone dla przyszŚych maŚŚonkŚw, ktŚrzy sŚ na gŚrze miŚoŚci i z Śmetalowymi obrŚczkamiŚ na dŚoni. Nie starasz siŚ o tradycjŚ w prawdziwym znaczeniu tego sŚowa, nie lubisz klasyczne symbole wesela, ktŚre wystŚpujŚ w wiŚkszoŚci lat zaproszeŚ Ślubnych. WrŚcz przeciwnie, twŚj Wielki DzieŚ bŚdzie komunikowaŚ siŚ jednoznacznie z wŚasnŚ oryginalnoŚciŚ. Wybierz z tej kolekcji zaproszenia Ślubne, zrŚb swŚj szczŚliwy dzieŚ z gracjŚ i umieŚciŚ na twarzach rodziny i bliskich uŚmiech.

Minimalne zamówienie 30 sztuk. Do ślubnych zaproszeń możemy również zrobić zaproszenia do ślubnego stołu, winietki (wizytówki) imienne na stół weselny, plany rozmieszczeń gości przy stole, ślubne menu, etykiety na butelki, naklejki i inne druki zgodnie z Państwa życzeniem. W razie potrzeby do zmiany kolorów, czcionek i tym podobne proszę napisać komentarz do nas przy zamówieniu zaproszeń..

Rodzaj papieru

W zależności od ślubnych zaproszeń jest używany matowy lub błyszczący papier 250 g / m2. Zaproszenie na ślub mogą być drukowane również na papierach kreatywnych. Aby wybrać kreatywny papier, prosimy o kontakt. Dopłata do kreatywnego papieru jest 5Kč za sztukę .

Przykładowy papier kreatywnyDostępne formaty dla typu zaproszenia ślubnego.

Formát A6 14 x 10 cm (lub 10 x 14 cm)
Kwadratowy format 14 x 14 cm
Format DL20 x 10 cm
* Za format opracowany graficznie idzie dopłata w rozmiarze 13 Zl.

Jakość wykonania

Zaproszenia ślubne drukują się na profesjonalnych kopiarkach Xerox. Późniejsze przycinanie i końcowe przetwarzanie odbywa się w rękach doświadczonych specjalistów. Technologia druku jest płaska, co oznacza, że kolorowe pokrycie papieru jest gładkie. Z dobry projektowaniem graficznym, możemy również osiągnąć druku objętościowego. Dla zamówienia ukażcie drobnym drukiem tzw. Efekt świetlny 3D.

Zaproszenia ślubne są drukowane na papierze dopasowanej jakości w zależności od zaznaczonego zaproszenia w celu osiągnięcia najwyższej jakości. Klient może zmienić papier ale przed zamówieniem zmiany papieru należy skonsultować się z nami, dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Rabaty ilościowe

Zamówienie powyżej 100 sztuk -2%
Zamówienia powyżej 200 sztuk -3%

Wzór zaproszenie na ślub darmowyKolejne zaproszenia ślubne

Zaproszenia slubne SNAP16
Zaproszenia slubne SNAP24
Zaproszenia slubne SNAP19
Zaproszenia slubne SNAP26
Zaproszenia slubne SNAP28
Zaproszenia slubne NO4